Uwaga
  • JW_SIG_CFU
  • JW_SIG_PRG

Aktualności

Dni otwarte relacja

Utworzono: środa, 20, marzec 2013 Opublikowano

Co do dni otwartych, niestety nie za bardzo sie udały, pogoda popsuła nam szyki, ale musze powiedziec ze miałysmy jednego goscia, jakze ucieszyła nas ta wizyta, odwiedziła nas nasza była podopieczna Gera wraz ze swoja nowa wsapniała rodziną. Jakze nasza Gera wyrosła, jest wpatrzona w swoich Panstwo jak w obrazek, poza Panem swiata nie wiedzi........ jak widzimy tak szczesliwego psa ze swoja nowa rodzina to ...serca nam rosna i dostajemy ,,ogromnego kopa" do tego zeby nadal robic to co robmy!

Tym którzy pamietaja nasza Gere powiem ze to juz nie ta młoda podrosnieta wariatka, która rozwalała kojce, uciekała...teraz to stateczna, dobrze wychowana pannica, grzeczna i bardzo usłuchana, ale to wymagało włozenia w nia wiele pracy ze strony nowych włascicieli , tak tez zrobili i teraz wszyscy sa bardzo szczesliwi. Gera wraz z Panstwem przy okazji odwiedzin przywieźli karme dla naszych podopiecznych za co bardzo serdecznie im dziekujemy, jednak Panstwu dziekujemy w szczególnosci za podarowanie tak wspaniałego, odpowiedzilnego i kochajacego domu Gerze, oby wszytkie nasze psiaki miały tyle szczescia........

{gallery}imiona/geraodwiedziny{/gallery}

.

Gościmy:

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Osiedlowym Domu Kultury "GAGATEK"
Sanok, ul. Kochanowskiego 25
tel. 501 428 255
tel. 606 177 978
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mogą Państwo również kontaktować się z nami listownie na adres - 38-500 Sanok, ul. Sikorskiego 7

Zapraszamy do współpracy!