Uwaga
  • JW_SIG_CFU
  • JW_SIG_PRG

Aktualności

Pilne- sunia Megi, w typie pudelka potrzebuje nowego Domu. Pomóżmy!

Utworzono: czwartek, 28, kwiecień 2016 Opublikowano

 

 

------------------------------------------------------------------

 

  AKTUALIZACJA: Sunia znalzła nowy Dom

 

------------------------------------------------------------------

 

Pilnie szukamy domu dla cudnej ok 10 letniej suczki w typie pudelka o imieniu MEGI.

 

Jej dotychczasowa opiekunka- największa Przyjaciółka to starsza Pani. Mieszkały sobie we dwie, wspólnie dzieląc wszystkie troski oraz radości. Nie mogły bez siebie żyć. Sunia kochała swoją Panią, dla Pani Megi była oczkiem w głowie.

 

Niestety, starsza Pani zachorowała. Trafiła do szpitala. Niestety rokowania lekarzy nie dają nadziei. Sunia została sama. Pani nie miała Rodziny, która mogłaby zaopiekować się sunią, dać jej schronienie, bezpieczeństwo, ukoić tęskniące, rozdarte i niewiedzące co się dzieje serce.

 

Megi aktualnie przebywa pod opieką sąsiadki, jednakże nie będzie ona w stanie przygarnąć ją na zawsze. Sąsiadka to także starsza kobieta, która w maju wyjeżdża do sanatorium.

 

Świat Megi leży w gruzach. Jeśli szybko nie znajdziemy dla niej nowego Domu, trafi do kojców- do naszego ośrodka. Nie mamy innego schronienia dla niej. A w kojcach, sunia, która całe życie mieszkała przy boku swojej opiekunki, spała na kanapie - może kompletnie rozlecieć się psychicznie. To będzie dla niej zbyt wiele w tym całym nieszczęściu, które ją właśnie spotkało.

 

Bardzo prosimy Państwa o pomoc. Udostępniajmy historię Megi, musimy wspólnie znaleźć jej nowego Przyjaciela, nowy Dom i uchronić przed wszystkim tragicznym co może ją jeszcze spotkać. Megi to niezwykle kochana i pocieszna suczka. Całe życie mieszkała w bloku, nie obce jej są odgłosy i życie miasta. Umie chodzić na smyczy, lubi inne pieski, kocha towarzystwo ludzi, zarówno dorosłych jak i dzieci.

Pilnie szukamy dla niej domu tymczasowego lub stałego, na zawsze.

Kontakt w sprawie adopcji suni: 501428255

 

2

 

{gallery}grzecz_1/Megi{/gallery}

.

Gościmy:

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Osiedlowym Domu Kultury "GAGATEK"
Sanok, ul. Kochanowskiego 25
tel. 501 428 255
tel. 606 177 978
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mogą Państwo również kontaktować się z nami listownie na adres - 38-500 Sanok, ul. Sikorskiego 7

Zapraszamy do współpracy!