Aktualności

Szukamy domu dla koteczki

Utworzono: sobota, 10, wrzesień 2016 Opublikowano

 

Kicia to piękna koteczka  dla której szukamy Domu.

 

Koteczka trafiła do lecznicy SANWET. Dostała na imię Kicia- tak ja pieszczotliwie nazywają Ci, którzy uratowali jej życie.

A oto jej historia. Kicia miała swój Dom, swojego Opiekuna. Niestety zdarzył się wypadek, w wyniku którego koteczka doznała złamania uda. Właściciel owszem, przywiózł ją do lecznicy - ale na tym zakończył swoją przyjaźń z koteczką.
A poczucie odpowiedzialności za nią zamknęło się w prośbie uśpienia koteczki. Bo przecież po co leczyć, po co ratować. Przecież to zwykły kot, a nie Przyjaciel i członek Rodziny. Nie ten to pewnie będzie następny.

Na szczęście Kicia, trafiła do gabinetu weterynaryjnego SANWET, gabinetu gdzie pracują ludzie z empatia, sercem i pasją, którzy zrobią wszystko żeby pomóc zwierzakowi.
Los Kici nie był dla nich obojętny, a Kicia nie była "zwykłym kotem" , przedmiotem, który jeśli się popsuje można wyrzucić
i zastąpić nowym.

Pomogli, nakłonili właściciela aby podpisał zrzeczenie kotki, zoperowali, wyleczyli na własny koszt. Teraz szukają Kici nowego domu. A my przyłączamy się do pomocy i chcemy pomóc znaleźć dla Kici fantastyczny prawdziwy Dom, i prawdziwego Przyjaciela. I zapraszamy Was do włączenia się w tę pomoc szukania Domu dla Kici. Razem możemy więcej!

Kicia ma ok roku, jest typowo domową kotką Jest wysterylizowana, Odzyskała pełnie sił po operacji.Kotka przebywa
w lecznicy SANWET.

Więcej info na profilu lecznicy SANWET.

koteczka

 

.

Gościmy:

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Osiedlowym Domu Kultury "GAGATEK"
Sanok, ul. Kochanowskiego 25
tel. 501 428 255
tel. 606 177 978
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mogą Państwo również kontaktować się z nami listownie na adres - 38-500 Sanok, ul. Sikorskiego 7

Zapraszamy do współpracy!