Aktualności

Akcja "RATUJ"

Utworzono: wtorek, 14, marzec 2017 Opublikowano

 

Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami  w Sanoku  bierze udział w akcji "RATUJ" realizowanej na portalu dlaschroniska.pl, która ma na celu  zabezpieczenie naszych podopiecznych- bezdomnych psów w preparaty przeciwpasożytnicze.

 

Możesz pomóć w zakupie w/w środków nie odchodząc od komputera.

 

Pasożyty stanowią ogromne zagrożenie dla naszych pupili. Kleszcze przenoszą choroby (babeszjoza, borelioza oraz anaplazmoza), pchły powodują ostre zapalenie skóry, pasożyty wewnętrzne -mnóstwo chorób, które w pierwszej fazie są bezobjawowe a które mogą spowodować ogromne szkody w organizmie zwierzęcia.

Wszystkie te zagrożenia i choroby nimi wywołane nie tylko mogą mocno nadwyrężyć zdrowie czworonogów ale również niestety doprowadzić do śmierci zwierzaka. Dlatego tak ważna jest profilaktyka.

 

Podopieczni STONZu w ramach kampanii #RATUJ na portalu dla schroniska.pl zbierają cegiełki (w wysokości 10 zł, 20 zł i 50 zł) na zakup środków biobójczych.  Wystarczy że klikniesz link i podarujesz cegiełkę o jakiej chcesz wysokości. Zebrana w ten sposób kwota zostanie następnie przeznaczona na zakup wybranych przed nas środków antypasożytniczych.

Dla Ciebie to niewiele- dla  bezdomniaków- zabezpieczenie przed chorobami a nawet śmiercią.

 

Ambasadorem akcji jest HENIO: "Zwracam się do Ciebie z prośbą w imieniu swoim i wszystkich bezdomnych zwierzaków: kup dla mnie i moich czworonożnych przyjaciół cegiełkę na środek biobójczy, dzięki któremu ochronisz nas przed pasożytami: pchłami i kleszczami, przenoszącymi śmiertelne dla nas choroby. Pozwól nam czuć się bezpiecznie, to dla nas ogromnie ważne".

 

Serdecznie zapraszamy do pomocy i udostępniania.

 

KV-prev-1 v2

 

 

 

KV-prev-3 v2

.

Gościmy:

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Osiedlowym Domu Kultury "GAGATEK"
Sanok, ul. Kochanowskiego 25
tel. 501 428 255
tel. 606 177 978
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mogą Państwo również kontaktować się z nami listownie na adres - 38-500 Sanok, ul. Sikorskiego 7

Zapraszamy do współpracy!