Uwaga
  • JW_SIG_CFU
  • JW_SIG_PRG

Aktualności

Kolejni podopieczni poszukują domu

Utworzono: środa, 19, grudzień 2012 Opublikowano


Czekamy na nowe domy dla LUCKAS-a, CHOCKO, MYSZKI, BLACKY-ego oraz SABY i SONII.

Mamy nadzieję, że na święta będą mogli cieszyć się z rodzinnej atmosfery. Szczególnie w zimie budy i kojce nie są najlepszym miejscem dla psiaków.

 

CHOCO

Chocko to 2 letnie czekoladowy labrador. Jak większość przedstawicieli tej rasy jest psem bardzo towarzyskim, wesoły kochającym ludzi i inne zwierzęta. Chocko to młody pies który potrzebuje odpowiedniej dawki ruchu oraz osoby która poświeci mu czas.

{gallery}imiona/choco{/gallery}

 

MYSZKA  

Mysia to mała suczka, na początku jak do nas trafiła była bardzo nieprzystępna, wręcz pokazywała na nas swoje małe ząbki ale teraz...

Myszka to całkiem inna dziewczyna! Jest wesoła, domagająca sie pieszczot uwagi ze strony człowieka, jest oczkiem w głowie wszystkich, bardzo wesoła i jak się okazało ma wielki dar, dar który wyróżnia ją spośród wielu psiaków trafiających do naszego ośrodka! Mysza świetnie posługuje się psim językiem, potrafi wyciągnąć z traumy każdego psa. Wyciągnęła ze skorupki ogromnego owczarka niemieckiego do którego my ludzie nie mogliśmy dotrzeć, który chował sie przed człowiekiem do budy na jego widok, dzięki niej Max stał sie psem adopcyjnym i ma teraz wspaniały dom, pomogła Tofikowi który również na widok człowieka nie wystawił nawet nosa z budy, pomogła wielu psiakom otworzyć sie na człowieka, co pozwoliło im znaleźć wspaniałe domy. Jednak Myszka nadal czeka na ten swój wymarzony dom, nikt sie nią nie interesuje, może dlatego że jest szczekliwa, że ktoś kto zechce ja adoptować musi się uzbroić w cierpliwość i najpierw pokazać jej że warto mu zaufać? Myszka w przeszłości też nie miała łatwego życia, ale to wspaniała suczka, lubiąca sie bawić, wchodzić na kolana, to taka nasza Myszka Terapeutka, ona pomaga innym psiakom, najchętniej zostawiłybyśmy ją w przytulisku no bo gdzie znajdziemy druga taką Myszkę ale właśnie za to jaka jest należy jej się najwspanialszy dom na świecie.

Myszka ma ok 2 lata, jest wysterylizowana, najlepiej czułaby sie w domu z ogródkiem, bo nie potrafi chodzić na smyczy, boi sie jej, ta mała suczka kocha wolność i bieganie, choć nigdy nie oddala sie od człowieka. Mamy nadzieje ze gdzieś tam czeka na nia wspaniały kochający dom.

{gallery}imiona/myszka{/gallery}

 

BLACKY  

Blacky to malutki szczeniak, który został porzucony w miejscowości koło Sanoka. Spał przy drodze w rowie pomimo bardzo niskiej temperatury. Wyziębnięty, głodny i nieufny trafił do naszego Ośrodka Adopcyjnego. Wciąż boi sie ludzi i popiskuje cichutko. Ten piesek potrzebuje ciepłego domu jak najszybciej. Osoby mogące dać temu biedaczkowi stałe schronienie prosimy o kontakt.

Telefon: 501 428 255

{gallery}imiona/blacky{/gallery}

 

SABA i SONIA  

Z charakteru obie suczki są bardzo do siebie podobne, są bardzo pogodne i wesołe. Saba jest bardziej żywiołowa i energiczna od Soni, obie są pozytywnienie nastawione do ludzi, na początku może troszeczkę nieufne w stosunku do obcych ale szybko się zaprzyjaźniają, również z dziećmi.

Saba i Sonia nie przepadają za kotami, nie miały szczeniąt. Saba to suczka czarna podpalana, Sonia bardzo do niej podobna jest czarna z jasnymi podkolanówkami na łapkach. Ich wiek to około 6-7 lat.

Kontakt w sprawie adopcji 501428255, 602558442

{gallery}imiona/saba_sonia{/gallery}

 

 

.

Gościmy:

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Osiedlowym Domu Kultury "GAGATEK"
Sanok, ul. Kochanowskiego 25
tel. 501 428 255
tel. 606 177 978
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mogą Państwo również kontaktować się z nami listownie na adres - 38-500 Sanok, ul. Sikorskiego 7

Zapraszamy do współpracy!