Uwaga
  • JW_SIG_CFU
  • JW_SIG_PRG

Lisek

 lisekdziadzio

 

Lisek to psi staruszek. Ma ok 15 lat. Jest niewielkim pieskiem

Lisek swoje życie  spędził z człowiekiem. Ale mimo tego że był tak blisko niego i pozornie miał dach nad głową,  Lisek raczej za bardzo  szcześliwy nie był. Piesek został odebrany osobie, która go zaniebdała, która nie troszczyła się on niego. Osobie , dla której ważniejsze były inne sprawy i alkohol. Dowiedzieliśmy się, że Lisek był przeganiany, nie zawsze miał jedzenie w misce, nie był leczony.

Teraz, mimo tego iż w kojcu, Lisek czuje sie  spokojny.  Nikt go nie bije, nie przepędza, zawsze ma pełną miseczkę, wychodzi na spacery jeśli tylko ma na to ochotę. Niestety nie zawsze ma,  a to ze względu na jego stare kości, które czasem wolą poodpoczywać na kocyku. Piesek jest  aktualnie  leczony.

Marzymy o tym, aby ktoś pokochał Liska z całego serca. Aby na te jego ostatnie "liskowe" lata życia, piesek poczuł prawdziwą miłość od człowieka. Aby był szcześliwy, ufał i miał poczucie bezpieczeństwa. Aby zobaczył, że można "normalnie".  Lisek nie jest "wymagający", nie pogryzie  dywanu, nie potrzebuje godzinnych spacerów żeby się wybiegać. To "starszy Pan", który większość czasu przesypia jak na seniora przystało.

Nie bójmy się adoptować starszych psów, one też kochają, czasami nawet mamy wrażenie, że mocniej niż  ich dużo młodsi bracia. 


 {gallery}imiona/LISEK{/gallery}

.

Gościmy:

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Osiedlowym Domu Kultury "GAGATEK"
Sanok, ul. Kochanowskiego 25
tel. 501 428 255
tel. 606 177 978
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mogą Państwo również kontaktować się z nami listownie na adres - 38-500 Sanok, ul. Sikorskiego 7

Zapraszamy do współpracy!