Uwaga
  • JW_SIG_CFU
  • JW_SIG_PRG

Władzio

 

Władziu jest ok 12 letnim  psem w typie owczarka niemieckiego. Kiedy do nas trafił był wychudzony,wycieńczony a jego sierść była w kiepskim stanie, cała oblepiona błotem. Można powiedzieć ze ten starszy już pies miał szczęście w nieszczęściu. Historia Władzia jest bardzo smutna, to przykre gdy na starość coś takiego spotyka tak wspaniałego psa. Władzia przywiozły do nas 2 młode dziewczyny o których jak pomyślimy to aż serce się raduje ze są na świecie jeszcze tak dobrzy i bezinteresowni ludzie. Pewnego grudniowego wieczoru w miejscowości Pakoszówka tylko one dwie zauważyły lezącego na poboczu zmokniętego ledwo żyjącego psa, tylko one nie zastanawiając się (w końcu to duży pies i nie wiadomo jak się zachowa) zabrały go do swojego samochodu i przywiozły  do nas, ratując mu tym samym życie; a samochodów go mijających było wiele, z powodu wypadku na tej trasie ruch odbywał się powoli i wahadłowo.

 Teraz Władzio zmienił się nie do poznania - wygląda o wiele lepiej i na nowo zaczął cieszyć się życiem. Mimo że nie jest już młodym psem, bawi się zabawkami jak szczeniak. Bardzo brakuje mu kontaktu z człowiekiem, jest niezwykle przyjazny zarówno do dzieci jak i dorosłych. Władzio również dobrze dogaduje się z innymi psami. Nie pozwólmy aby tak wspaniały pies spędził jesień swojego życia w przytuliskowym boksie.

Władzio trafił do nas w grudniu, nikt go nie szuka więc my szukamy mu nowego domu. Osoby pragnące dać mu dom prosimy o kontakt.

Ponadto Władzio do nowego domu tarfi z cała wyprawka, dostanie smycz, obrożę i karmę, STOnZ równiez zobowiazuje sie pokrywac wszelkie koszty leczenia Władzia gdyby podupadł na zdrowiu w nowym domu i byłoby konieczne leczenie.

{gallery}imiona/wladzio{/gallery}

.

Gościmy:

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Osiedlowym Domu Kultury "GAGATEK"
Sanok, ul. Kochanowskiego 25
tel. 501 428 255
tel. 606 177 978
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mogą Państwo również kontaktować się z nami listownie na adres - 38-500 Sanok, ul. Sikorskiego 7

Zapraszamy do współpracy!