Uwaga
  • JW_SIG_CFU
  • JW_SIG_PRG

Silver w typie labradora

Silver to czarne srebro, które powinno dostać złoty medal za pogodę ducha i żywiołowość, których Mu człowiek nie zdołał odebrać mimo parszywych starań.

To około dwuletni mix labradora, wprawdzie jest nieco mniejszy niż labkowa ustawa przewiduje, ale nadrabia 100% – owym labusiowym charakterem. Przyjaciel całego ludzkiego, dziecięcego i psiego świata (kocich testerów pod ręką nie mamy), w ludzko – psie stado wchodzi z energetycznym łoskotem, ale bardzo pozytywnie i bez rozdeptywania.

Na szyi Silverka widać ślady zetknięcia się z ludzką brutalnością – psiak ma na szyi wielkie rany od łańcucha, który istota zwana (jakże mylnie!) człowiekiem zaplątała Mu podczas przywiązywania go do zimnej i przeciekającej budy.

Silwer przebywa obecie w domu tymczasowym w Sanoku.

 Silver w Domu Tymczasowym upaja się wolnością od łańcucha, pieszczotami ludzkiej ręki i pełną miską, energia zaś jaką z siebie wydziela byłaby w stanie zasilić reaktor atomowy. Kocha suczki namiętnie, z psami się przyjaźni, a dzieci soczyście oblizuje. Jego niemal stale merdający ogon i bardzo pozytywna reakcja na głos człowieka mówi nam, że Silver ma przed sobą przyszłość, w sobie potencjał, a za sobą przeszłość, o której nie chce pamiętać. To czarne srebro poszukuje Cudownego Człowieka, który nie zrazi się początkowymi wypadkami w zakresie czystości (to problem, nad którym nikt nigdy nie pracował z Silverem), pozwoli na spacerach intensywnie niuchać, ale konsekwencją i łagodnością pokaże temu wspaniałemu psu, że na smyczy można wędrować kulturalnie i niekoniecznie z wrzeszczącym człowiekiem uczepionym jej drugiego końca. Udowodnijmy Silverowi, że Człowiekom można zaufać i dajmy Mu Nowy Dom! Taki z kanapą, drapankiem i wszechobecną miłością!

Osoby chętne dać dom stały Silverowi prosimy o kontakt.

{gallery}imiona/silver{/gallery}

 

.

Gościmy:

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Osiedlowym Domu Kultury "GAGATEK"
Sanok, ul. Kochanowskiego 25
tel. 501 428 255
tel. 606 177 978
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mogą Państwo również kontaktować się z nami listownie na adres - 38-500 Sanok, ul. Sikorskiego 7

Zapraszamy do współpracy!