Uwaga
  • JW_SIG_CFU
  • JW_SIG_PRG

2 labradorki

 

 

OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE

 

Takie dwa piękne psy szukają domu! Najlepiej razem, suczki są ze sobą zżyte.
Z sytuacji rodzinnych mają go tylko do końca kwietnia! Bardzo proszę o niekomentowanie tej decyzji. Chodzi o dobro piesków.
Z tego co wiem suczki są wysterylizowane. zaszczepio
ne odrobaczone mają swoje legowiska miski itp.

Biała suczka (mieszanka labradora i łajki syberyjskiej) z tego co udało mi się dowiedzieć ma ok 4 lat a czarna (labrador) 3. Czarna spokojna, grzeczniutka biała żywiołowa, goni kury ,bażanty ,zające i koty. Do tej pory w ciągu dnia biegały luzem koło domu( oczywiście ogrodzonego)

Niestety nie umieją chodzić na smyczy. Biała bardziej choć nie była uczona, ale trzyma się nogi a czarna niestety nigdy na smyczy nie chodziła. Cały czas luzem biegają. - tylko do weterynarza są zapinane. Reagują na komendy: siad, leżeć, idź, zejdź, nie skacz łapa, zostaw. Biała jest podobno bardzo mądrym psem. Czarna ogromnym żarłokiem:) Śpią w domu, mają swoje" psie wersalki." Na polu są cały dzień ale na noc zabierane są do domu. Każda koło domu ma swoją budę na dzień- (buda i legowiska domowe do oddania oczywiście razem z psem) Czarna suczka jest przyjazna bardzo, łagodna, uwielbia się przytulać, do całowania i głaskania pies Biała tak samo, ale do obcych, których nie zna to skacze i szczeka-pilnuje domu ale to jak ktoś do bramki podchodzi bo jak już są goście w domu to ich akceptuje obie są zadbane bardzo.   Wychowane z dzieckiem.

Kotakt w sprawie adopcji – 663 034 568 – Osoba zajmująca się adopcją

 

{gallery}imiona/labradorki{/gallery}


 

.

Gościmy:

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Osiedlowym Domu Kultury "GAGATEK"
Sanok, ul. Kochanowskiego 25
tel. 501 428 255
tel. 606 177 978
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mogą Państwo również kontaktować się z nami listownie na adres - 38-500 Sanok, ul. Sikorskiego 7

Zapraszamy do współpracy!