Uwaga
  • JW_SIG_CFU
  • JW_SIG_PRG

KORA

Kora

 

 

Kora to wspaniała, stateczna psia dama. Do naszego ośrodka trafiła w czerwcu 2015 roku, z łańcuchem wrośniętym
w szyję.

Nie znamy dokładnie szczegółów historii Kory. Być może miała budę, być może nie. Być może ktoś zaglądał do niej rzucając jedynie resztki jedzenia. Pewne jest jedno. Stan ten musiał trwać bardzo długo. Łańcuch z czasem stawał się coraz ciaśniejszy. Najpierw dusił a potem zaczął wrastać w ciało. Możemy tylko sobie wyobrazić ból i cierpienie suczki. Czas mimo całego zła, które wyrządził Korze, był dla niej jednak „łaskawy”. Łańcuch w ciele skorodował, zardzewiał, osłabł na tyle, że suni udało się urwać żelastwo i uciec .

Kora jest już bezpieczna. Wsyztsko się pięknie zagoiło. Po łańcuchu nie został ślad na ciele. A Kora okazała się być wspaniałym psiakiem. Pomimo cierpienia jakie zadał jej człowiek, ona nadal jest ufna w stosunku do ludzi, lubi towarzystwo człowieka zarówno tego dużego jak i tego małego. Jest pozytywnie nastawiona do innych psów, nie ma w niej cienia agresji.

Kora ma ok. 8-9 lat, lubi spacery i wspaniale sprawdziłaby się jako „spacerowy” członek rodziny. Można powiedzieć to pies ideał. Kora nie nadaje się do stróżowania.

Kto pokocha cudowną Korę?

 

Kontakt w sprawie adopcji: 501428255

 

{gallery}imiona/KORA_2016{/gallery}

.

Gościmy:

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Osiedlowym Domu Kultury "GAGATEK"
Sanok, ul. Kochanowskiego 25
tel. 501 428 255
tel. 606 177 978
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mogą Państwo również kontaktować się z nami listownie na adres - 38-500 Sanok, ul. Sikorskiego 7

Zapraszamy do współpracy!