Uwaga
  • JW_SIG_CFU
  • JW_SIG_PRG

Tofik

1

 

TOFIK, to niespełna roczny piesek, który został przywieziony do nas tydzień temu przez policję. Tofik był tak przerażony ze przez tydzień nie wychodził z budy, widać było tylko czarny nosek i wielkie wystraszone oczęta. Ale Tofik juz przełamał swój strach przed człowiekiem, oczywiście nie zawodna była tutaj nasza mała Myszka - terapeutka, która juz pomogła nie jednemu wystraszonemu psiakowi, miedzy innymi naszemu owczarkowi Maxowi, który tak panicznie bał się ludzi.

Na dzień dzisiejszy Tofik jak najbardziej nadaje sie do adopcji, lubi chodzić na spacery, uwielbia jak się go czesze i głaszcze, po złym traktowaniu go przez człowieka został jeszcze wprawdzie mały lęk i blizna na głowie (prawdopodobnie ktoś chciał się go pozbyć na ?.. zawsze).

Tofik może zamieszkać zarówno w domu z ogródkiem jak i w bloku, jest niewielki wazy może 5 kg, to bardzo grzeczny i sympatyczny piesek.

Tofik zamieszkał w NOWYM domu.

 

{gallery}imiona/tofik{/gallery}

.

Gościmy:

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Osiedlowym Domu Kultury "GAGATEK"
Sanok, ul. Kochanowskiego 25
tel. 501 428 255
tel. 606 177 978
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mogą Państwo również kontaktować się z nami listownie na adres - 38-500 Sanok, ul. Sikorskiego 7

Zapraszamy do współpracy!